€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz na budowie dróg i autostrad bez języka Stuttgart 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 02:09

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgart przy budowie dróg i autostrad z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pierwszy rok.

Stanowisko: Pracownik budowy

Miasto: Bretzfeld, Stuttgart, Langenargen, Villingen-Schwenningen, Dettingen unter Teck – Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca budowlana przy drogach oraz autostradach
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało układanie kostki brukowej, asfaltu
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn budowlanych, takich jak: zagęszczarki, walce drogowe, koparki, ubijaki – wszystko w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • montaż kanałów oraz układanie kabli

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia zawodowego w pracy na analogicznym stanowisku
  • ukończona przynajmniej szkoła zawodowa o profilu budowlanym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • elastyczność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w zespole pracowników w pełni profesjonalnych
  • w pełni nowoczesne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobre zarobki zgodne z układem zbiorowym odpowiednim dla sektora budowlanego
  • system emerytalny
  • prawo do płatnego urlopu
  • zakwaterowanie zapewnione oraz opłacone przez pierwsze 12 miesięcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-fizyczny-m-w-d-niemcy,oferta,8321248

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-drog-autostrad-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 968613a4311d21c8