€ 9,50/h

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów bez języka 2020 Bad Fallingbostel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Fallingbostel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2020 03:21

Szukamy osób do sezonowej pracy w Niemczech na 2 miesiące przy zbiorze szparagów. Od zaraz zatrudnienie 2020 w Bad Fallingbostel bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach szparagów

Pensja: 9,50 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bad Fallingbostel, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze szparagów
  • zadania wykonuje się z narzędziami

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 2 miesiące
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • martynarekrutuje@gmail.com

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:

  • 0049 3643 496210

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2020-przy-zbiorach-szaragow-od-zaraz-w-bad-fallingbostel-na-2mc/

ID ogłoszenia: 3765e944811df74d