€ 2000-2650/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy produkcji kosmetyków w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 5, 2020 4:14 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Lipska od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Pensja: od 2000 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce produkującej kosmetyki do pielęgnacji – balsamy, żele, pianki itp.
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń, pakowanie, magazynowanie towaru
  • inne zadania – również nieskomplikowane zadania przy taśmie jak napełnianie butelek, zakładanie zakrętek itp.

Wymagania:

  • zręczność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pierwsze zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • wysokie zarobki
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 450 euro od pary, 250 euro od osoby za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: Nr ref. pkos/a4/05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-lipsk-2020/

ID ogłoszenia: 8335ed8e5d00a5eb