€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech od czerwca 2021 zbiory truskawek bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 16, 2021 4:25 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2021 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w rejonie Vechta i Deindrup bez znajomości języka oraz doświadczenia. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Lokalizacja: Vechta, Deindrup, Niemcy

Pensja: 2,70 euro za koszyk 5 kg, stawki akordowe

Umowa: 2 miesiące

Termin: od czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy zbiorze owoców miękkich

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność na okres 2 miesięcy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • pracę w Niemczech od czerwca 2021

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 004944478114233

Można również wysyłać zgłoszenia na adres:

  • justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2021-vechta/

ID ogłoszenia: 828604f479877875