€ 9,50

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz 2021 Viersen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Viersen
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:43

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla kobiet bez znajomości języka. Niemcy praca 2021 sezonowa przy zbiorach truskawek w Viersen z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Viersen, Niemcy

Pensja: 9,50 euro na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali przy zbiorze truskawek
  • sadzonki są osadzone na stołach zatem nie trzeba się schylać
  • obowiązkiem będzie dbanie o krzaczki – obrywanie liści, podlewanie, pielęgnowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do soboty w w wymiarze 44 godzin tygodniowo
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • opcję wyjazdu w grupach
  • pracodawca zapewnia zwrot 80% kosztów dojazdu do Niemiec

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • karolina.kilian@eastrecruiting.de

Prosimy o załączenie aktualnego CV.

Kontakt telefoniczny dostępny jest w godzinach od 8:30 do 16:30 pod numerem: +48 694 684 135

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-dla-kobiet-przy-zbiorze-truskawek-bez-jezyka-od-zaraz-viersen/

ID ogłoszenia: 11860d4b58ec62be