€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech bez języka od lipca 2016 zbiory warzyw Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 14, 2016 02:53

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez języka i doświadczenia przy zbiorze warzyw od lipca 2016. Ogłoszenie z gospodarstwa w Cappeln.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie akordowe

Start: od lipca 2016

Obowiązki:

  • sadzenie oraz zbieranie plonów

Oczekiwania:

  • samodzielność – brak problemów ze zorganizowaniem sobie wyżywienia
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy fizycznej na polu
  • znajomość języka niemieckiego niewymagana

Zapewniamy:

  • pracę na zasadzie akordu grupowego
  • zatrudnienie od lipca do listopada 2016
  • bardzo dobre zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 0049 4478 948011
Możliwość kontaktu istnieje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17

Kontakt mailowy możliwy pod adresem: pl@maehlmann-gemuesebau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-warzyw-bez-jezyka-praca-niemcy-od-lipca-2016-cappeln-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 58156e5c4df3609d

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka od lipca 2016 zbiory warzyw Cappeln”

  1. prosze o kontakt 0048514220884