€ 13,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie siłowni, klubu fitness Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Czerwiec 22, 2017 3:08 am

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę
Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie siłowni połączonej z klubem fitness
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie mycie podłóg, odkażanie przyrządów do ćwiczeń, szyb, sprzątanie toalet, przebieralni i pryszniców
  • osoba zatrudniona będzie dbała o ogólny estetyczny wygląd obiektu

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest na poziomie przynajmniej podstawowym
  • pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na dobrych warunkach
  • odzież roboczą
  • niemiecką umowę i pracę na pełny etat
  • w razie konieczności pomoc w znalezieniu samodzielnego lokum

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie klubu fitness, Dortmund″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-klubu-fitness-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 119594b0c4a810ef