€ od 7 do 10 euro za godzinę

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka 2015 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 10, 2014 00:04

Zatrudnienie dla Polaków na stanowisku pracownik fizyczny przy rozładunku i załadunku kontenerów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: przez okres próbny trwający 3 miesiące – 7 euro za godzinę, jeżeli pracownik podpisze umowę o pracę wówczas wynagrodzenie wyniesie 10 euro za godzinę

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy prac fizycznych na magazynie, np: rozładunek i załadunek kontenerów.
  • Inne zadania porządkowe również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • tężyzna fizyczna i dobra forma
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe
  • dyspozycyjność od stycznia 2015 roku
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • duża samodzielność zarówno w pracy jak i w zorganizowaniu sobie wyżywienia i dojazdu do zakładu pracy

Gwarantujemy:

  • początkowo zatrudnienie z okresem próbnym trwającym 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników zaoferowane będzie podpisanie umowy na stałe
  • zorganizowane miejsce zakwaterowania, oddalone o 10 km od miejsca pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

  • biuro@workingservice.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-pracownikow-fizycznych-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 686545d54b673e09

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka 2015 Hamburg”

  1. Kopiec Jacek na listopad 10, 2014 @ 07:06

    Jestem zainteresowany waszą pracą, mam 12 letnie doświadczenie magazynowe na wózku widłowym. Proszę o kontakt.
    664 462 104

  2. grzegorz piliszko na listopad 11, 2014 @ 14:59

    Witam jestem zainteresowany wasza propozycja pracy jestem osoba szybko ucząca się pilna jestem bardzo chętny do tej pracy i bardzo jej potrzebuje.to mój nr tel .783555088

  3. witam jestem zainteresowany moj n 0048605477047

  4. witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o katakt to moj nr tel 015171028182 pozdrawiam i czekasm na odp