€ do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca w Niemczech 2020 zbiory malin, truskawek, szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Opublikowany: listopad 8, 2019 05:48

Oferujemy zatrudnienie na rok 2020 przy zbiorach malin, truskawek oraz szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Geiselhöring, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Umowa: na rok 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na czas określony w gospodarstwie rolnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór truskawek, malin oraz szparagów
  • praca również przy sortowaniu zbioru na hali

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej za granicą
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na autobusy
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pierwsze wyjazdy będą możliwe już od marca/kwietnia 2020
  • w okresie wakacyjnym zatrudniamy studentów
  • niemiecką umowę podpisaną z pracodawcą – bez pośredników
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku pod numerami:

  • 0049 171 55 11250 oraz 0049 9423 9 433564.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-malin-szparagow-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 5725dc49ee717dac