€ 8,84/h lub na akord

Sezonowa praca w Niemczech 2018 przy zbiorach szparagów od kwietnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2018 04:48

Od kwietnia 2018 poszukujemy osób do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach szparagów na polu. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: w przypadku pracy na hali obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,84 euro netto na godzinę pracy lub przy pracy na polu 0,67 euro netto za 1 kilogram

Obowiązki:

  • wypracowywanie norm dziennych – minimum 13 kilogramów owoców na godzinę
  • na palu pracować będą głównie panowie przy zbiorze szparagów
  • większość pań będzie przydzielonych do pracy na hali przy oczyszczaniu i sortowaniu szparagów

Oczekiwania:

  • pracowitość, sumienność
  • motywacja do podjęcia tego typu pracy – o charakterze fizycznym i na polu
  • wiek w przedziale od 18 do 55
  • dostępność od kwietnia do końca czerwca
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • posiadanie własnej dozeiży do pracy raz butów gumowych

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w przyczepach kempingowych lub pokojach po 4 osoby za 6,75 euro dziennie
  • pracę od 8 do 10 godzin na dzień przez 7 dni w tygodniu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o pilny kontakt na adres:

  • rekrutacja@mjob.com.pl

Lub telefonicznie, pod numerem: 882-065-390

źródło: http://www.mazuryjob.pl/praca-do-zbioru-szparagow-niemcy/

ID ogłoszenia: 3275aa6dfe21b869

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech 2018 przy zbiorach szparagów od kwietnia”

  1. Janeczka 10 na marzec 21, 2018 @ 15:33

    Witam jestem zaintersowany państwa oferta
    Pracy , mam34 lata jestem nie pijacy mam chęci do pracy , pracowałem już przy zbiorach
    JESTEM dyzpozycji od zaraz prosze o kontakt

    ‭+49 151 41482895‬ Bartosz