€ 10/h +zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy w leśnictwie przy choinkach bez języka od zaraz, Karlsruhe 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2021 02:42

W szkółce z Karlsruhe ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach 2021 w leśnictwie bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu bezpłatnie.

Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Pracownik w leśnictwie

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • praca w leśnictwie – szkółce leśnej przy choinkach
  • do zadań należeć będzie ścinanie drzewek, pakowanie, rozwożenie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • prawo jazdy kat. B wymagane od jednej osoby

Zapewniamy:

  • duża liczba godzin pracy – zapewnione ok 50 godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu bez opłat

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

www.koszalin.lento.pl/praca-w-niemczech-sezonowa-dla-dwoch-przy,9450489.html

kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 511 128 858

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-w-lesnictwie-przy-choinkach-bez-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 1216195a6f4bfdb0