€ na akord

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek bez znajomości języka 2019 Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 19, 2019 05:07

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2019 przy zbiorze truskawek na polu. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na plantacji w Vechta.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Miasto: Vechta, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord w cenie 2,60 do 2,70 euro za skrzynkę o wadze 5 kg

Termin: od czerwca 2019

Zakres zadań:

  • praca manualna przy ręcznym zbiorze truskawek na polu

Wymagania:

  • dostępność od czerwca
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • zapewniony za darmo transport do sklepów
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 5 euro na dobę w hotelach kontenerowych
  • zatrudnienie sezonowe
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 0049 444 78 11 42 33

Prosimy również o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-vechta-2019/

ID ogłoszenia: 9915c8ffd4b835ce