€ 9,82

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy sadzonkach 2022 Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gensingen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: od stycznia 2022 do września 2022
  • Opublikowany: Listopad 16, 2021 2:19 am

W Gensingen od początku roku 2022 oferta sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sadzonkach w szklarni. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie na miejscu bezpłatnie.

Firma ogrodnicza Kientzler Gartenbau GmbH & Co. KG z siedzibą w Gensingen zatrudni kobiety do pracy sezonowej przy sadzeniu sadzonek. Doświadczenie i język niemiecki nie jest wymagany. Zapewniamy przyuczenie.

Opis stanowiska pracy:
• Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sadzenie roślin (w pozycji siedzącej), pielęgnacji kwiatów oraz ich pakowanie
• Praca w ogrzewanych oraz suchych szklarniach, 14-22 stopni Celsjusza
• Początek pracy od stycznia 2022 do września (wcześniejszy termin wyjazdu do uzgodnienia)

Zakres obowiązków:
• praca w szklarni przy sadzonkach oraz pielęgnacji kwiatów
• nawożenie, podlewanie, ścinanie, zbiór i pakowanie
• inne zadania zlecane przez przełożonego

Zapewniamy:
• Umowę z renomowanym niemieckim pracodawcą
• Wynagrodzenie 9,82 €/h brutto + premie
• Bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanych kontenerach mieszkalnych, stojących na terenie firmy
• Na miejscu jest dobrze wyposażona kuchnia: lodówki, kuchenki, mikrofalówki
• Pomieszczenie do prania z pralkami. Użytkowanie bezpłatne.
• Zwrot kosztów za buty ochronne S2 (z wkładką metalową) do 100 €/rok
• Internet 6 €/miesiąc
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres Email:

ahaupa@kientzler.de albo pod numerem telefonu +49 162 2476019.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sadzonkach-od-stycznia-2022-gensingen/

ID ogłoszenia: 380619172d1dd665