€ do ust.

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy produkcji rowerów od zaraz Hartmannsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hartmannsdorf
  • Opublikowany: Wrzesień 14, 2019 4:05 am

Fabryka z Hartmannsdorf poszukuje od zaraz chętnych do rozpoczęcia pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów również bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji – monter rowerów

Lokalizacja: Niemcy, Hartmannsdorf

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca przy montażu elementów, a także akcesoriów rowerowych
  • zadania wykonywane są manualne
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, regulowanie hamulców, przerzutek
  • generalnie zadania jakie mogą być przydzielane to wszelkie prace przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zręczność
  • umiejętności motoryczne
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • preferowane szkolenie jako mechanik rowerowy lub posiadanie doświadczenia w pracy przy montażu lub w branży obróbki metali
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe
  • pełny etat – 40 godzin pracy tygodniowo
  • dynamiczne środowisko pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją
  • długotrwałą umowę
  • bonusy do wynagrodzenia podstawowego – zakładowy plan emerytalny, zniżki pracownicze na produkty TREK, dofinansowanie do obiadów, uniform służbowy, możliwość korzystania z wypożyczalni rowerów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń:

Czekamy na Twoje podanie w JĘZYKU NIEMIECKIM LUB ANGIELSKIM bezpośrednio na adres mailowy:

christin_seifert@trekbikes.com

źródło: www.praca.pl/monter-rowerow-pracownik-produkcji-k-m_2652334.html

ID ogłoszenia: 3565d7af0ca00329