€ 8000-9000 PLN/mc

Sezonowa praca Niemcy na wakacje 2022 bez języka przy zbiorze wiśni i czereśni Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2022 02:06

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na wakacje od czerwca 2022 przy zbiorze owoców wiśni i czereśni. Zatrudnienie w Halle dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów wiśni i czereśni

Lokalizacja: Halle, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8000 do 9000 PLN miesięcznie

Okres zatrudnienia: 6-8 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w gospodarstwie przy ręcznym zbiorze wiśni i czereśni

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy na wakacje 2022
  • bycie uczniem lub studentem z zaświadczeniem – konieczność posiadania pieczątki ze szkoły na formularzu od
  • pracodawcy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę sezonową
  • zatrudnienie z ubezpieczeniem
  • umowę
  • zatrudnienie od czerwca 2022 na ok. 6-8 tygodni

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 504 338 398

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2022-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-wisni-i-czeresni-halle/

ID ogłoszenia: 136624b2a98e3cec