€ 2000-2500/mc

Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji pizzy mrożonej od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2019 04:09

Aktualnie szukamy osób również bez znajomości języka na produkcję pizzy mrożonej. Niemcy praca w fabryce z Hamburga do podjęcia od zaraz dla wszystkich chętnych i dyspozycyjnych kandydatów.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie – stawka waha się w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie od zaraz na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej, tak jak: makaronów, pizzy
  • do zadań należy samodzielne przygotowywanie ciasta, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość oraz pilnowanie porządku na stanowisku

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • pełna punktualność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro od osoby miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. prod/a8/09/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2019/

ID ogłoszenia: 985d7b8198bdf4c