€ na akord

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorze truskawek 2019 Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2019 7:19 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od 20 kwietnia 2019 przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie w Bad Friedrichshall dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Bad Friedrichshall, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 20 kwietnia 2019

Zarobki: jest to stawka akordowa, w wysokości 3 euro za skrzynkę o pojemności 5 kilogramów

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbiór truskawek z upraw tunelowych i polowych

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie

  • zatrudnienie sezonowe na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę od 20 kwietnia
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem:

  • 504 736 074

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-truskawek-2019-bez-jezyka-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 7235c6b2a8e9e456