€ 9,50/h brutto

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek, szparagów 2021 Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 19, 2021 4:43 am

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Ogłoszenie z Ingolstadt przy zbiorach szparagów i truskawek z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek oraz szparagów

Rozpoczęcie zatrudnienia: do końca marca 2021

Miasto: Ingolstadt, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę – to ok. 8 euro netto na godzinę

Umowa: 3,5 miesiąca

Termin: od 30 marca do 15 lipca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie zbiór szparagów na polu a truskawek na polu i w szklarniach
  • wykonywanie prac porządkowych i pielęgnacyjnych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego na każdym poziomie
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B – od kilku osób
  • dobre zdrowie
  • dyspozycyjność w podanym okresie

  • wysokie wynagrodzenie i przelewanie pensji na konto pracownika w uzgodnionym terminie – raz w miesiącu na konto
  • 6 dni pracy w wymiarze 50 godzin
  • niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych w cenie 8 euro/dobę od osoby
  • pracownik ma zapewniony dostęp do toalety, prysznica, pralki, suszarki do odzieży, kuchenki, lodówki oraz darmowego internetu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerami:

  • 134463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-szparagow-truskawek-ingolstadt-2021/

ID ogłoszenia: 5926053b9da787fc