€ 15 €/h brutto

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 28, 2023 01:14

W firmie z Drezna także dla par dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży. Ogłoszenie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika do sortowania odzieży używanej, którego głównym zadaniem będzie przetwarzanie odzieży w celu jej sprzedaży lub przekazania do dalszych procesów produkcji. W ramach pracy pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie odzieży według kategorii i stanu, ocenę stanu odzieży, wyróżnianie ubrań nadających się do sprzedaży oraz oddzielanie uszkodzonej i zniszczonej odzieży, która będzie poddana dalszemu przetworzeniu.

Wymagania:

  • Bezwarunkowa punktualność.
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od razu.
  • Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie.
  • Zręczność manualna.
  • Wysoka sprawność fizyczna.
  • Brak problemów zdrowotnych i dyspozycyjność.

Zapewniamy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy.
  • Gwarancję rozwoju zawodowego i możliwości szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji.
  • Punktualną wypłatę wynagrodzenia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w wygodnych warunkach.
  • Wsparcie polskojęzycznego rezydenta w procesie adaptacji.
  • Opłacanie wszystkich wymaganych świadczeń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Wdrożenie pracownika w zakres jego obowiązków.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/03/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-drezno-2023/

ID ogłoszenia: 4686421c7d662dae