€ 8,84/h + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy drzewkach i krzewach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 30, 2018 4:44 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w szkółce z Kolonii przy drzewkach i krzewach ozdobnych. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy krzewach i drzewkach

Wakaty: 1

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Pensja: 8,84 euro na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie sadzeniem, ścinaniem, przesadzeniem i porządkowaniem pola
  • obowiązkiem będzie także załadunek i rozładunek samochodów
  • inne prace zlecane przez koordyntora

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • tygodniowo około 50 godzin pracy
  • wysokie zarobki
  • możliwość wykupienia polisy, opieki biura i biletu za 650 zł
  • darmowe zakwaterowanie w 2 osobowych mieszkaniach
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-drzewkach-i-krzewach/

ID ogłoszenia: 6435c006c70c224b