€ 2500-2700 netto/mies.

Rzeźnik-wykrawacz dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2021 02:00

We Frankfurcie nad Menem od zaraz dla rzeźników-wykrawaczy także bez znajomości języka do podjęcia legalna praca w Niemczech przy wykrawaniu i trybowaniu mięsa głownie wieprzowego.

Dla naszego niemieckiego klienta z okolic Frankfurtu nad Menem poszukujemy doświadczonego:

Rzeźnik /Wykrawacz

Region: okolice Frankfurt nad Menem

Obowiązki

praca przy wykrawaniu i trybowaniu mięsa głownie wieprzowego

Wymagania

mile widziany zawód rzeźnika
wieloletnie doświadczenie w pracy przy wykrawaniu i trybowaniu mięsa wieprzowego
znaj. j.niemieckiego nie jest wymagana
bez nałogów

Oferujemy

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
praca od zaraz na czas nieokreślony
praca od niedz.- sob.
praca w grupie 10 osób
wynagrodzenie 2.300-2.700 € netto (w tym procentowy udział w dochodzie firmy i 200 € mies. premii (podczas okresu próbnego) lub 400 € mies. dodatek po okresie próbnym)
początek pracy pomiędzy 12:00 -15:00 godz.
system pracy 4:1 (4 tyg. pracy i 1 tydz.pobyt w Polsce)
w trakcie 1 tyg. pobytu w Polsce są 2 dni płatne przez pracodawcę
zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym zapewnione
koszt zakwaterowania 190,- € opłaca pracownik

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.
W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie
danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 93160be884314cad