€ 14,50/h brutto

Przy sprzątaniu muzeum w Lipsku od zaraz dam pracę w Niemczech 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 1, 2019 05:19

Od zaraz z podstawową znajomością języka ciekawa propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu muzeum działającym w Lipsku. Zatrudnienie począwszy od lutego 2019 dla sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba miejsc do zatrudnienia: 1

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni muzeum oraz budynku pożyteczności publicznej
  • obowiązkiem będzie dbanie o czystość – wycieranie kurzy, mycie podłóg, schodów, opróżnianie koszy, wycieranie eksponatów zgodnie z wytycznymi, sprzątanie toalet itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zamieszkanie
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na kontro do 10 dnia miesiąca
  • samodzielne stanowisko
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • umowę próbną na 3 miesiące, dla pracowników najlepszych stała praca w Niemczech
  • pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty, detergenty itp.

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Zatrudnienie do podjęcia od zaraz – start planowany jest od lutego 2019.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Sprzątanie muzeum, Lipsk – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9255c53b2ebe6ded