€ 2300-2700 brutto

Przewóz VIP od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 02:58

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Stuttgarcie legalna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie osób – VIP-ów limuzynami marek premium. Zakwaterowanie opcjonalnie dostępne na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie świadczącej usługi przewozu osób
  • głównie przewóz osób samochodami klasy premium, obsługiwanie eventów, podróży służbowych
  • pracownik odpowiada za stan auta – dba o porządek w środku, tankowanie
  • konieczne jest pilnowanie stanu samochodu – oddawanie do mechaników, na myjnię itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • motywacja, zaangażowanie
  • optymistyczne nastawienie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • schludność

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie podstawowe oraz opcja otrzymania atrakcyjnych premii i dodatków
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie/osoba
  • dla chętnych możliwość udziału w kursie języka niemieckiego – aby kurs był w pełni darmowy konieczne jest
  • sumienne podchodzenie do zajęć i zdawanie testów kontrolnych
  • odzież roboczą
  • parę eleganckiego obuwia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Przewóz klientów VIP, Stuttgart 01/2022″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-osob-vip-stuttgart/

ID ogłoszenia: 42661e60b4d7d722