€ 2600 +dieta, zakwaterowanie

Przeprowadzki od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka 2020 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 9, 2020 3:56 am

Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze przy przeprowadzkach bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie, do tego dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy przeprowadzkach, wykonywana w grupie
  • pracownik będzie zajmował się przenoszeniem ciężkich rzeczy – szaf, sejfów, obrazów oraz innych wchodzących w skład umowy, zabezpieczenie ich, transport, a także rozładunek i montaż/odpowiednie ustawienie na miejscu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy
  • pracę od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze oraz świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/06/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-hanower/

ID ogłoszenia: 4275ede0e4e99951