€ Do uzg.

Produkcja rowerów od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka fabryka w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 9, 2020 5:01 am
  • Wygasa: 6 dni, 10 godzin

Także bez znajomości języka w rejonie Norymbergi do podjęcia legalna praca w Niemczech od zaraz przy produkcji – montażu rowerów w nowoczesnej fabryce. Pracodawca zapewnia pomoc przy zakwaterowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za montaż podzespołów oraz części rowerowych
  • obowiązkiem będzie oczyszczanie i konserwacja elementów

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc z zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę na pełny etat
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w euro, raz na miesiąc
  • ubezpieczenie
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • atrakcyjne premie oraz dodatki

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę (krótki link):

źródło: www.facebook.com/job_opening/318841452568787/

ID ogłoszenia: 5655f7bb209e98a2