€ 1850/mc brutto

Produkcja lodów od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2018 03:57

Od lipca 2018 zatrudnimy chętnych na wakacje do tymczasowej pracy w Niemczech na produkcji lodów. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od lipca 2018

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 7

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony do pomocy na produkcji lodów w okresie urlopowym
  • przydzielane będą proste prace nie wymagające szczegółowego wdrożenia – np.: pakowanie, obsługa maszyn, kontrola jakości itp.

Oczekiwania:

  • świetna organizacja pracy własnej
  • punktualność
  • samodzielność
  • dostępność od lipca do września 2018
  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności, tłumaczeniach i pomoc kadrową
  • legalną umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie w Niemczech od lipca 2018
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za pokój jednoosobowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 335b34060292c3b