€ 2450-2750

Produkcja kremu czekoladowego od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 17, 2021 02:30

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech także dla par przy produkcji kremu czekoladowego w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie bez znajomości języka dostępne od zaraz. Zakwaterowanie będzie zorganizowane dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2450 do 2750 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • w pierwszych dniach pracy zapewnione jest gruntowne przeszkolenie pracownicze oraz przydział odzieży i środków ochronnych
  • pracodawca stara się przydzielać zadania na podstawie doświadczenia lub osobistych predyspozycji pracowników
  • do zadań należeć będzie np.: dostarczanie składników, dbanie o ciągłość, pakowanie, obsługa urządzeń itp.

Wymagania:

  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej
  • energiczność, sumienność, pracowitość
  • punktualność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu oraz respektowanie go
  • pracę na 3 zmiany
  • pełny etat
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, w pełni wyposażonych mieszkaniach za 250 euro miesięcznie od pary i 150 euro od osoby
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 12/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 50561bbbb5ceb37c