€ 2600 +dieta, zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2019 04:04

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Hanowerze przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie, dieta za każdy dzień pracujący w wysokości 15 euro netto

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac o charakterze fizycznym
  • prace przy przeprowadzkach firm, fabryk, magazynów, klientów prywatnych
  • do zadań należeć będzie demontaż, zabezpieczenie, przeniesienie oraz przewóz rzeczy/mebli/sprzętów
  • rozładunek i montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak uzależnień
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc w tłumaczeniu dokumentów w procesie rekrutacyjnym
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fp/a/10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 4815d8d0962cc4cd