Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2660+premie, dodatki

Produkcja czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 19, 2023 01:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Produkcja czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz fabryka Berlin

Opis

Bez znajomości języka legalna praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady w nowoczesnej fabryce słodyczy z Berlina. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane będzie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2660 euro brutto miesięcznie

Obowiązki pracownika:

Pracownik fabryki słodyczy będzie produkował różne wyroby czekoladowe z nadzieniami i bakaliami. Jego zadania będą obejmować obsługę sprzętu, utrzymanie wysokiej jakości i ciągłości produkcji oraz pakowanie gotowych produktów. Ważne jest, aby pracownik przestrzegał zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pracy z żywnością.

Oczekiwania:

Pracownik powinien posiadać samodyscyplinę, dobrą kondycję fizyczną, dostępność od zaraz, zaangażowanie, wysoką motywację oraz podejście odpowiedzialne do powierzonych zadań. Praca będzie odbywać się w systemie 3-zmianowym. Znajomość języka będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

Oferujemy opiekę polskojęzycznego rezydenta oraz umowę niemiecką. Pracownicy, którzy wykazują się najlepszą wydajnością, będą mieli możliwość otrzymania stałej umowy o pracę. Pracownicy mają również prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego, mogą pobierać zaliczki raz na tydzień, otrzymają rzetelne przeszkolenie pracownicze oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Oferujemy także ubezpieczenie zdrowotne. Dla zainteresowanych pracowników udostępniamy zakwaterowanie za opłatą 300 euro miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/05/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-przy-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-berlina-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 91264669e4a40891

    

ilość wszystkich wyświetleń: 254, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.