€ ok. 2000 euro

Pracownik usł. komunalnych dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz w Neustadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 31, 2020 3:16 am
  • Wygasa: 3 dni, 3 godzin

Bez znajomości języka w rejonie m.in. Neustadt do podjęcia od zaraz dla pracowników fizycznych praca w Niemczech przy odbiorze odpadów komunalnych od mieszkańców. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu.

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik usług komunalnych
Neustadt
1/PUK

Obowiązki

· praca przy załadunku odpadów komunalnych
· praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
· znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania

· sprawność fizyczna i manualna
· podstawowa znajomość z zakresu mechaniki i obsługi technicznej pojazdu
· zaangażowanie
· sumienność

Oferujemy

· umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
· transport
· zakwaterowanie
· zaliczki wypłacane co tydzień
· możliwość długofalowej współpracy

Aplikacja przez formularz na stronie: http://ets-praca.pl/pracownik-smieciarki/

źródło: http://ets-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 2375f1f634d3ef5e