€ 1700 netto+zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy regipsach od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2021 02:37

Oferta pracy w Niemczech przy regipsach na budowie. Od zaraz zatrudnienie 2021 bez znajomości języka w Augsburgu z bezpłatnym zakwaterowaniem dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych przy remontach i wykończeniach
  • pracownik będzie zajmował się montowaniem płyt z karton gipsu a także podwieszaniem sufitów
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, montaż izolacji, malowanie
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność czytania raz pracy z rysunkiem technicznym
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • doświadczenie w pracy przy wykończeniach i montażu płyt K-G

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1700 euro netto przy wypracowaniu 168 godzin miesięcznie
  • opcja pracy w nadgodzinach i soboty
  • darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie również dla osób bez języka
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy delegowania

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą powyższą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-przy-regipsach-augsburg/

ID ogłoszenia: 638606eee2bc3171