€ 10,45

Pracownik pralni dam pracę w Niemczech 2021 bez znajomości języka od zaraz, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Munster
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas określony
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:20

W rejonie Münster od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pracownika pralni przemysłowej. Zakwaterowanie bezpłatne w komfortowych warunkach.

Obowiązki:
· załadunek prania do maszyn piorących
· obsługa i nadzór maszyn piorących i maglujących
· prasowanie i maglowanie
· składanie prania w kostkę i jej pakowanie

Wymagania:
· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
· rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków
· umiejętność pracy w zespole
· własny samochód do wyjazdu – mile widziany
· gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
· stawka godzinowa 10,45 euro brutto na godzinę bez j. niemieckiego,
· komfortowe zakwaterowanie bezpłatne
· pracę w pełnym wymiarze godzin
· nadgodziny płatne dodatkowo – 25% stawki godzinowej
· płatny urlop wypoczynkowy
· wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

mg@go2-work.de

ID ogłoszenia: 91260d47e699995a