€ 13,50

Brukarz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas określony
  • Opublikowany: Czerwiec 25, 2021 1:21 am

Firma z Kolonii poszukuje doświadczonych brukarzy dyspozycyjnych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka niemieckiego.

Obowiązki:
· budowa i zakładanie ogrodów oraz układanie kostki brukowej
· pozostałe czynności charakterystyczne dla danego stanowiska
Wymagania:
· Znajomość j. niemieckiego NIE JEST WYMAGANA !
· Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
· Zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
· stawkę godzinową: 12,50€ brutto/ha, po pierwszym miesiącu pracy – 13,50€ brutto/ha
· bezpłatne zakwaterowanie !
· legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
· pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godzin/tygodniowo
· nadgodziny płatne dodatkowo – 25% stawki godzinowej
· płatny urlop wypoczynkowy
· wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

mg@go2-work.de

ID ogłoszenia: 65460d47eb791c4c