€ 12,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur od stycznia 2017 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 12:05

Aktualnie prowadzimy nabór do pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki biurowej. Oferta z Kolonii dla osób z podstawową znajomością języka od stycznia 2017.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Termin: od stycznia 2017
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość i nienaganny wygląd pomieszczeń biurowych
  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń, łącznie z toaletami, dyżurką ochrony czy gabinetami dyrektorów
  • zadania wykonywane będą z szeroką gamą detergentów oraz urządzeń do sprzątania – mopów, myjek, odkurzaczy, itp.

Wymagania:

  • duża dokładność
  • pełna dyskrecja
  • wysoka kultura osobista
  • brak problemów ze zdrowiem
  • komunikatywność, otwartość, zdolności interpersonalne
  • odpowiedzialność
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • umowę na okres próbny i dla osób które się sprawdzą możliwość podpisania stałej umowy o pracę
  • pełny etat – 40 godzin pracy na tydzień
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania i przy załatwianiu spraw urzędowych
  • dobre wprowadzenie i początkowo praca pod okiem koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur, Kolonia

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 496584eb29be1068