€ od 15 €/h

Dortmund, oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz sprzątanie biur dla sprzątaczek-sprzątaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: lipiec 11, 2023 01:56

Również bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek w Dortmundzie. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zakwaterowanie możliwe na miejscu za niewielką opłatą.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Opis zadań:

Wykonywanie codziennych prac sprzątających: Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie czystości i porządku na powierzchniach biurowych, włączając w to odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni, opróżnianie koszy na śmieci itp.

Czyszczenie łazienek: Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie czystości i higieny w łazienkach, w tym mycie umywalek, toalet, luster i innych powierzchni.

Zadania specjalne: Mogą wystąpić zadania specjalne, takie jak czyszczenie okien, odkurzanie dywanów, czyszczenie powierzchni szklanych itp., w zależności od potrzeb i wymagań.

Dbałość o środki czystości: Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie zapasów środków czystości i narzędzi potrzebnych do wykonywania prac sprzątających. Zgłaszanie ewentualnych niedoborów i potrzebnych uzupełnień.

Wymagania:

Brak wymogu znajomości języka niemieckiego: Oferujemy pracę bez wymaganej znajomości języka niemieckiego, umożliwiając szansę osobom spoza Niemiec.

Doświadczenie nie jest wymagane: Nie jest konieczne doświadczenie w zawodzie sprzątaczki, chociaż mile widziane. Chętnie zapoznamy Cię z naszymi procedurami i dostarczymy niezbędne szkolenie.

Samodzielność i dokładność: Oczekujemy, że będziesz umiał/a samodzielnie wykonywać swoje zadania, będąc dokładnym/a i skrupulatnym/a w swojej pracy.

Zdolność do pracy fizycznej: Praca sprzątaczki może być fizycznie wymagająca, dlatego oczekujemy, że będziesz w dobrej kondycji fizycznej i gotowy/a do wykonywania zadań związanych z pracą fizyczną.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto na godzinę pracy.

Zatrudnienie od zaraz: Możesz rozpocząć pracę od zaraz, bez konieczności długiego oczekiwania.

Zakwaterowanie: Na miejscu dostępne jest zakwaterowanie, za które pobierana jest niewielka opłata w wysokości 150 euro miesięcznie.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de

z dopiskiem: Sprzątanie biura Dortmund od zaraz 2023

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 63264ac87b587d63