€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka na produkcji przy montażu LCD dla par Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kronach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 28, 2015 2:14 am

Producent telewizorów LCD zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcję przy montażu. Oferta z Kronach dla par przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik do montażu telewizorów

Miejsce zatrudnienia: Kronach

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko przy taśmie produkcyjnej w dużej fabryce produkującej sprzęt elektroniczny.
  • Osoba zatrudniona przydzielona będzie do montażu – składania, skręcania elementów telewizorów LCD.
  • Zależnie od etapu produkcji do zadań należeć może również kontrola jakości i pakowanie.

Oczekiwania:

  • bardzo duża zręczność i zwinność
  • umiejętność skoncentrowania się na jednej czynności
  • duża dokładność
  • spostrzegawczość
  • efektywność, szybkość
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy
  • duża samodzielność
  • brak nałogów
  • gotowość do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu trwającym 3 dni

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie
  • możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
  • zapewnione zamieszkanie bezpłatne przez pierwszy miesiąc
  • wsparcie we wszystkich kwestiach problematycznych
  • niemieckie warunki pracy
  • ubezpieczenie oraz składki
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja telewizorów LCD, Kronach.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 96754c75d4accfe0

2 komentarze na “Praca w Niemczech bez języka na produkcji przy montażu LCD dla par Kronach”

  1. AleksanderEwelina na Styczeń 28, 2015 @ 8:16 pm

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  2. Adam Katarzyna na Luty 4, 2015 @ 2:21 pm

    Witam, bylibyśmy zainteresowani w/w ofertą, mamy doświadczenie w pracy za granicą (holandia, niemcy). Posiadamy własny samochód. Znamy j. niemiecki.
    +48 796 914 091