€ 2400-2800/mc brutto

Od zaraz dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji detergentów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 25, 2022 01:17

Fabryka z Kolonii zatrudni od zaraz chętnych na produkcję detergentów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępna dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: 2400 do 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie urządzeń
  • pilnowanie jakości produktów oraz procesów produkcyjnych
  • ważenie składników, dostarczanie
  • napełnianie opakowań
  • zdejmowanie z taśmy gotowego produktu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka motywacja
  • energiczność
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • uniform służby
  • prawo do płatnego urlopy
  • wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zamieszkanie w cenie 350 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/11

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 24463568f81bd987