€ 1240 + 100€ premii

Praca w Niemczech opiekunka osób starszych na zastępstwo do pani z ok. Regensburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lappersdorf, Regensburg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: luty 20, 2018 06:37

Od 10-go marca na krótkie zastępstwo poszukiwana rzetelna opiekunka osób starszych. Praca w Niemczech przy opiece nad seniorką z okolic Regensburga, która ma 83 lata.

Pani ma 83 lata, 158 cm wzrostu i waży 54 kg. Podopieczna cierpi na problemy związane z wiekiem, ma zaawansowaną demencję (nie jest agresywna) oraz depresję. Nosi okulary. Porusza się samodzielnie lub przy balkoniku. Występuje częściowa inkontynencja (wkładki). Ma grupę pielęgnacyjną 3.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, sprzątanie

Opieka: pomoc w higienie, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, spacery
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym, obok mieszkają syn z synową.

Do sklepu ok. 1,5 km. Dla opiekunki standardowy pokój z wyposażeniem oraz dostęp do internetu.

Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

mocna komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego, gotowość do wyjazdu na miesiąc od 9.03.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 8275a86d8089def9