€ 15/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 16, 2021 04:24

Od zaraz zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia pełne wsparcie przy szukaniu i rezerwacji kwatery.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie i dbanie o porządek w biurach
  • praca polega na sprzątaniu 0 myciu podłóg, odkurzaniu, wycieraniu kurzy, sprzątaniu kuchni, toalet, sal, gabinetów, pokoi
  • w chwili obecnej konieczne jest zachowanie odpowiedniego dystansu, noszenie maseczek, stroju oraz dezynfekowanie powierzchni preparatami na alkoholu

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie na miejscu
  • opieka rezydenta Polaka
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pierwsze 3 miesiące próbne, później konieczność zapewnienia zamieszkania we własnym zakresie
  • pracę od kwietnia 2021 na okres próbny
  • niemiecką umowę podpisaną z pracodawcą – bez pośredników!

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, od kwietnia 2021

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 894604faf1f40d96