€ 13,50/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 30, 2019 4:38 am
  • Wygasa: 5 dni, 9 godzin

Poszukujemy sprzątaczek-sprzątaczy bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Niemcy praca od zaraz w Monachium z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy fizycznej przy sprzątaniu środków komunikacji miejskiej – autobusów i tramwajów
  • obowiązkiem pracownika będzie wynoszenie odpadów, odkażanie powierzchni, mycie szyb, czasem pranie tapicerki
  • osoba zatrudniona będzie również wypełniała raporty o brakach lub zniszczeniach

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • duże zaangażowanie, pracowitość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, solidność, uczciwość
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo na kontro pracownika
  • pełne ubezpieczenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane płatne mieszkanie w cenie 150-250 euro miesięcznie
  • obowiązuje zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie autobusów Monachium 08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 4065d68392b078cb