€ 1750 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 15, 2017 3:24 pm

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Berlinie na produkcji kosmetyków naturalnych – ekologicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna w zakładzie zajmującej się wytwarzaniem kosmetyków naturalnych
  • proste zadania – przynoszenie składników, kontrola jakości, zdejmowanie z taśmy gotowego produktu i pakowanie do pudełek zbiorczych, obsługa maszyn produkcyjnych
  • nne prace zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialne podejście
  • rzetelność, zorganizowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie i wprowadzenie w zadania
  • dla chętnych możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania zorganizowanego przez pracodawcę w cenie około 200 euro miesięcznie plus media
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości na adres poniższy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kosmetykow-naturalnych/06/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcji-kosmetykow-berlin/

ID ogłoszenia: 667594269ff45371

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Berlin”

  1. Dzień dobry ! byłabym chętna na lipiec – sierpień. Proszę o odzew. Pisałam email do Państwa.
    Mój email; szczepanik-patrycja@wp.pl
    numer tel : +48 534 494 900