€ 1250-1600 netto +M

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji el. dla branży samochodowej, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 23, 2019 1:28 am

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na terenie Hanoweru przy produkcji el. z tworzyw sztucznych dla branży samochodowej. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Zarobki: 1250-1600 euro miesięcznie netto po opłaceniu kosztów zamieszkania

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac produkcyjnych związanych z obróbką oraz przeprowadzaniem kontroli jakości produktów
  • do zadań należeć będzie konfekcjonowanie, pakowanie i inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność, niezawodność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będą zgłoszenia od par, grup mobilnych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione niedaleko pracy w dobrych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy lub przejścia na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • legalne zatrudnienie z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem
  • premia świąteczna i wakacyjna
  • za prace na noce i w godzinach nadliczbowych obowiązuje dodatek do stawki podstawowej w wysokości +25%
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • szkolenie w języku polskim i niemieckim

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-tworzywa

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 8085d5f388d08b06