€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz magazyn, pakowanie elektroniki Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2014 01:23

Zatrudnimy od zaraz pracowników do pakowania elektroniki na magazynie w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia przy przygotowaniu przesyłek do wysyłki.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie sklepu internetowego zajmującego się dystrybucją elektroniki i gadżetów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz przygotowanie ich do wysyłki- dokładne pakowanie i etykietowanie.

Oczekiwania:

  • zdolność do utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności jest niezbędne
  • szybkość
  • sprawność manualna
  • logiczne myślenie
  • pracowitość
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie przy pakowaniu
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych

Oferta:

  • praca do końca grudnia 2014
  • brak możliwości powrotu na święta do domu rodzinnego
  • dobre warunki pracy i płace
  • ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: “praca na magazynie przy pakowaniu” prosimy kierować na poniższy adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 611540657879f0ec