€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie dla dekarza lub pomocnika Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel/ Hesja
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: Luty 1, 2019 5:09 am

W miejscowości Kassel od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla dekarza lub pomocnika. Oferta bez wymaganej znajomości języka niemieckiego.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Kassel przeprowadzamy rekrutację na dekarzy.

Poszukujemy:

Dekarz / Pomocnik Dekarza

Obowiązki:

krycie dachów, prace blacharskie, stawianie fasad (prace elewacyjne)

Oferujemy:

stawka wg taryfy (również do uzgodnienia)
mozliwa praca na montażach
zatrudnienie na niemiecka umowe na czas określony
praca od pon.-piat.na cały etat
pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania
zakwaterowanie opłaca pracownik

Wymagania:

min. 2-letnie doświadczenia w pracy jako dekarz
znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana
prawo jazdy kat. B

karolina@quickjobs.de

ID ogłoszenia: 2165c517b65e795f