€ 2000-2500€ netto

Praca w Niemczech jako spawacz MAG, MIG, TIG, WIG od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 2:03 am

Agencja doradztwa personalnego poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG, TIG oraz WIG do podjęcia pracy w Niemczech przy zadaniach związanych z obróbką metali.

Firma Abacent personalservice GmbH jest niemiecką agencją pracy tymczasowej, która od 20 lat oferuje stałe i legalne zatrudnienie wykwalifikowanym pracownikom z Polski. Dla naszych klientów na terenie całych Niemiec poszukujemy spawaczy oraz ślusarzy.

ZAKRES ZADAŃ:
• Wykonywanie drobnych prac ślusarskich (szlifowanie, piłowanie, cięcie)
• Spawanie jedną z następujących metod: WIG/MAG/MIG/E

WYMAGANIA:
• Gotowość do wyjazdu na terenie całych Niemiec
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazd (mile widziane)

OFERUJEMY:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1900-2000€ netto (brutto + dieta)
• Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Dodatki świąteczne i wakacyjne, premie startowe oraz za polecenie pracownika
• Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na izabela.grunowska@abacent.de lub kontakt telefoniczny pod numer +49 172 4325492.

ID ogłoszenia: 9875d7b8dba5a3f9