€ 1800-2400 € netto

Ślusarz oferta pracy w Niemczech od zaraz, Hilden (Düsseldorf)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hilden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: październik 18, 2019 01:26

Dla doświadczonych ślusarzy aktualna propozycja pracy w Niemczech w rejonie Hilden (Düsseldorf). Zatrudnienie przy montażu i składaniu samochodów ciężarowych oraz naczep.

Poszukiwany ślusarz do pracy w Hilden (Düsseldorf) z mozliwoscia przejecia po 6 miesiacach.

Zakres zadań:

– montowanie/składanie samochodów ciężarowych i naczep
– praca na jedna zmiane, 8H dziennie

Wymagania:

-Doswiadczenie w zawodzie
-KOMUNIKATYWNA znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

•Zatrudnienie u sprawdzonego niemieckiego pracodawcy
•Mozliwosc przejecia przez klienta po 6 miesiacach
•Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
•Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
•Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12€ netto/h (brutto+dieta)
•Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
•Dodatki świąteczne i wakacyjne, premie startowe oraz za polecenie pracownika (do 500€)
•Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na:

izabela.grunowska@abacent.de lub kontakt telefoniczny pod numer +49 172 4325492

ID ogłoszenia: 8515da82e5ee42b8