€ 2085/mc brutto

Praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz 2021 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 5, 2021 03:52

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w fabryce piekarniczej z Düsseldorf przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wakaty: 8

Termin: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2085 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • łatwa, powtarzalna praca przy taśmociągu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa maszyn produkcyjnych i manualne pakowanie ciastek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina
  • punktualność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolności manualne
  • energiczność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, urzędowych, administracyjnych, kadrowych i organizacyjnych
  • rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę
  • dla najlepszych opcję długotrwałego zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 400 euro miesięcznie od pary + media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na adres dostępny poniżej:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/a5/02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-w-dusseldorf-2021/

ID ogłoszenia: 77604135349207a

Linki sponsorowane