€ 1150-1500 netto+mieszkanie

Praca w Niemczech bez języka od zaraz produkcja czekolady dla par i grup, Wernigerode

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wernigerode
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: Kwiecień 2, 2021 3:14 am
  • Wygasa: 6 dni, 11 godzin

Fabryka czekolady z Wernigerode poszukuje osób także bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie od zaraz dla par i grup z możliwością zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Wernigerode k. Magdeburga, Niemcy

Pensja: od 1150 do 1500 euro netto miesięcznie już po opłaceniu mieszkania + premie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji czekolady
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac przy linii produkcyjnej, polegających na pakowaniu czy konfekcjonowaniu
  • do zadań należeć będzie również wykonywanie innych zadań o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będą aplikacje od par i grup mobilnych
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej, praca od maja do lutego/marca kolejnego roku
  • pracę w pełnym wymiarze
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą EKUZ oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym i zaliczkami na podatek dochodowy
  • zorganizowane w pełni umeblowane zamieszkanie
  • system trójzmianowy
  • możliwość pracy w weekendy
  • dodatki za pracę w porze nocnej + 25%
  • na święta pracodawca zapewnia premię w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • stałe wsparcie koordynatora
  • wsparcie w otrzymaniu zwrotu z nadpłaty podatku dochodowego w wysokości do 1000 euro

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekolada2021

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 616062722ba8bb4