€ 12-16/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie dla płytkarza od zaraz Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2021 2:47 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców od zaraz. Zatrudnienie w Münster dla płytkarza-glazurnika w budownictwie bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – płytkarz

Lokalizacja: Münster, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12-16 euro brutto na godzinę pracy – stawka zależna od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności, około 12000 do 15000 PLN miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie dla budowlańca z doświadczeniem przy układaniu płytek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne przygotowanie podłoża, pracę przy suchej zabudowie, wykończeniach – szpachlowaniu, malowaniu itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako płytkarz – koniecznie praktyka zawodowa!
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pokojach 2 osobowych
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy, podpisanej z polskim pracodawcą alb o współpraca na własnej działalności gospodarczej
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • +48 785 335 008

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-plytkarza-na-budowie-od-zaraz-munster/

ID ogłoszenia: 64860e7125e1ee9b