€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka od zaraz na budowie remonty-wykończenia Düsseldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2021 2:36 am
  • Wygasa: 6 dni, 12 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie 2021 w Düsseldorf bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miasto: Mettmann – okolice Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie, tapetowanie, szpachlowanie
  • praca przy regipsach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie aktualne od zaraz
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz rodziny
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w dobrych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bez pośredników
  • urlop płatny
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt, pod numerem:

  • +48 514 947 469

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 733602e9de6e6fb1